PVH-sandwich, PVC, SIP panels

(097) 320-63-41, (050) 304-13-62 – дирекція (050) 304-35-45,  (068) 063-54-28 – менеджери зі збуту

+380973206341,   +380503041362,   +380503043545,   +380680635428

+380973206341,   +380503041362 +380503043545,   +380680635428

Сендвіч панелі ПВХ

Сендвіч-панелі ПВХ користуються великою популярністю у будівництві. Англійське слово “сендвіч”, переклавши на російську мову, позначає багатошаровий. В результаті виходить, що йдеться про багатошаровий будматеріал.

Сендвіч-панель ПВХ є матеріалом, що складається з двох зовнішніх шарів (листи полівінілхлориду) і внутрішнього (утеплювач). Внутрішній шар може бути виготовлений з пінополіуретану, пінополістиролу. ПВХ панелі з пінополіуретану мають прекрасні теплозберігаючі якості, пінополіуретан, також є екологічно чистим продуктом.

Утеплювач з пінополістиролу має низьку провідність тепла та незначну вагу конструкції. Пінополістирол відрізняється від пінополіуретану завдяки цим відмінним властивостям як міцність, стійкість до хімічних впливів. Зовнішні пластикові шари сендвіч-панелі, мають стійкість до ударів, тверде покриття, вишуканий зовнішній вигляд та образ матеріалу.

Пінополістирол виготовляється у двох варіантах.

Екструдований. Такий полістирол виготовляється у листах, що спрощує технологію монтажу. Але такий матеріал коштує дорожче, ніж спінений.
Спінений полістирол випускається у листах або блоках (товщина до 100 см). Він зручний при монтажних роботах, оскільки блоки нарізаються під потрібні розміри.

Сендвіч панелі, виготовлені із пластику, застосовуються для монтажу промислових та сільськогосподарських споруд, а також при створенні перегородок у нежитлових приміщеннях.
Багатошарові панелі з ПВХ найбільш популярні у використанні, вони широко застосовуються в обробці та утепленні укосів дверей та вікон. Полівінілхлорид має високу стійкість до впливу вологи, а також різних перепадів температури.

Перевагою такого матеріалу є те, що ПВХ значиться як вогнестійкий матеріал. Витримує температуру нагрівання до +50 градусів.

ПВХ-листи

Листи пвх використовують для облицювання сендвіч панелей.
Для зовнішнього облицювання панелей застосовують листовий пластик на основі полівінілхлориду. Найчастіше це смола ПВХ К67 з модифікуючими добавками.

Rigid PVС shеet – жорсткі листи білого кольору з глянсовою або матовою поверхнею, завтовшки від 0,5 до 3 мм.
Foаm PVC shеet – листи зі спіненого ПВХ, що володіють меншою вагою та додатковими термо- та звукоізоляційними властивостями, правда, на шкоду характеристикам міцності, особливо при низьких температурах.
НPL – шаруватий пластик, який використовується за необхідності особливого зовнішнього декорування сендвіч-панелей. Може виконуватись у різних колірних та фактурних варіантах.

Монтаж ПВХ панелей можна проводити самостійно після встановлення пластикових вікон. Завдяки теплоізоляційним якостям утеплювача забезпечується максимальне утеплення будівлі. Металопластикові вікна з панелями ПВХ прослужать досить тривалий термін, не вимагаючи заміни матеріалу.

Будівельні сендвічні панелі також застосовуються:

 • в обробці віконних та дверних укосів;
 • у заповненні віконних систем;
 • у виготовленні перегородок;
 • успішно використовуються для декоративного оздоблення.

Затребуваність сендвіч-панелей ПВХ полягає в тому, що їх можна використовувати у будь-яку пору року та за будь-яких умов погоди. Такими властивостями можуть похвалитися не багато будматеріалів.
Зовнішній шар конструкції може бути виготовлений із різних матеріалів.
З твердого ПВХ листа. Для виробництва багатошарового матеріалу використовують листовий матеріал білого кольору. Товщина коливається від 05 до 3 мм. Покриття такого листа буває глянсовим, матовим та напівматовим. Щільність листа складає 1,4 г/см3.
Зі спіненого ПВХ листа. Внутрішня частина конструкції має пористу структуру. Спінені листи мають невелику щільність матеріалу (0,6 г/см3) і хорошу теплову ізоляцію.
З шаруватого пластику, який створюється шляхом просочення смолами декоративної пачки, оверлей або крафт-паперу з подальшим пресуванням.
Багатошарові панелі можуть поставлятися готовими системами, які не вимагають підготовчих робіт зі збирання матеріалу. Готові конструкції кріпляться до облицювального матеріалу за допомогою клею. Друга варіація конструкцій – такі панелі збираються за допомогою шурупів перед технологією монтажу.

Сендвіч-панелі ПВХ мають певні технічні характеристики:

 • Низька провідність тепла, що становить 0,041 Вт/кВ.
 • Висока стійкість до впливу зовнішніх факторів (опади, стрибки температури, УФ-промені) та утворення цвілі, грибка.
 • Чудові шумоізоляційні властивості матеріалу.
 • Дуже гарна міцність. На стиск міцність багатошарових панелей становить 0,27 МПа, на згинання 0,96 МПа.
 • Легкість та практичність у використанні. Є можливість самостійної установки без допомоги спеціалістів.
 • Стовідсоткова вологостійкість будматеріалу.
 • Широкий асортимент кольорів. Є можливість підбору під будь-який інтер’єр у будинку чи квартирі.
 • Висока пожежостійкість.
 • Невелика вага матеріалу. Багатошарові панелі ПВХ, на відміну від бетону та цегли, мають навантаження на фундамент у 80 разів менше.
 • Простота та зручність у догляді за сендвічними панелями. Досить періодично протирати поверхню ПВХ вологою ганчіркою, також можливий варіант з додаванням неабразивних миючих засобів.
 • Відсутність виділень шкідливих та токсичних речовин, тим самим не завдає шкоди людському організму у процесі експлуатації.
Виробництво стандартних розмірів сендвіч панелей в Україні.

Стандартизовані параметри пластикових сендвічних панелей для вікон складають 1500х3000 мм. Стандартні сендвічні панелі виготовляються завтовшки: 10 мм, 24 мм, 32 мм та 40 мм. Деякі виробники виготовляють панелі меншої товщини: 6 мм, 8 мм та 16 мм. Фахівці рекомендують використовувати панелі завтовшки 32 мм.

Сендвічні панелі мають одностороннє та двостороннє виробництво. Одностороннє виробництво панелей є те, що одна сторона є чорновою, а друга сторона чистовою, яка має більше товщину, ніж чорнова. Двостороннє виробництво – коли обидві сторони матеріалу чистові.

Найпопулярнішим кольором пластикової панелі є білий, але й виготовляються листи ПВХ, що ламінують під фактуру (дерево, камінь). Для захисту листової панелі ПВХ від різних забруднень та механічних пошкоджень лицьова частина панелі покривається спецплівкою, яка після встановлення матеріалу видаляється.